Eğitim Konfederasyonu ve GİKAT’ın düzenlediği eğitim gerçekleşti

by / / HABERLER

Eğitim Konfederasyonu, kurucu Federasyonlarından Uuslararası bilim ve Eğitim federasyonu nun 2011 Yılında başlatmış olduğu Ülke gençliğine vizyon katması amaçlı Eğitim projesi olan ‘’ Bugünün gençleri, Yarının liderleri ‘’ bu güne değin 7 milyon Üniversite öğrencisi gencimize ücretsiz eğitimler düzenleyerek Ülkemizde kırılması güç bir rekor katılım sergilemişti.

2017/2018 Eğitim Öğretim yılının ilk Kampüs etkinliğini Eğitim Konfederasyonu ve Selçuk Üniversitesi GİKAT Topluluğu tarafından düzenlenen ‘’ Bugünün gençleri, Yarının liderleri ‘’ Eğitim projesine Selçuk Üniversitesi Öğrencilerinden Rekor katılım ile gerçekleşti.

Eğitim Konfederasyonu Başkanı Sayın Prof.Dr Ali İLSEVEN in vermiş olduğu eğitim sunumu öğrenciler tarafından sık sık alkışlar ile bölündü, büyük takdir topladı.

Eğitim esnasında Ülke birlik ve beraberliğine değinen Ali İLSEVEN , Kıymetli öğrenciler  Yabancı mihrakların ve başta Prensilvanya merkezli provakatör terör yandaşlarının oyununa gelmeyin. Mevcut yöneticilerimiz halkın iradesi ile seçilmiştir, ve hangi görüşte olursanız olun başta Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımıza sahip çıkın, unutmayın ki tüm dünya adeta bir olmuş bizi ayrıştırmaya çalışmakta bölüp parçalamak için tüm güçlerini sergilemektedir. Sizlerin üzerine düşen evvela eğitiminizi laiki ile tamamlayıp ardından ülke kalkınmamız için kendinizi en iyi şekilde yetiştirmeniz olacaktır diye sözlerine devam etti.

Son günlerde artan kadına şiddet ve kadın cinayetlerine de değinen Ali İLSEVEN  Kıymetli bayan öğrencilerimiz ileride her biriniz Allahın izni ile birer anne adayısınız Sizden doğacak nesillere başta Erkek evlatlarınıza ‘’ kadının bir toplum için ne kadar değerli olduğunu anlatın ’’ unutmayınız ki  Ana ocağında kadına hürmet öğretilmedikçe şiddetin önüne geçilemez, Diye sözlerini tamamladı.

Seminere katılan her öğrenciye1 adet ücretsiz sertifika ve ücretsiz e-kitap hediyeleri  dağıtıldı.

TOP